Тарас Батенко: З нового року Україні загрожує колапс без закону про встановлення індивідуальних лічильників газу

Апарат Верховної Ради блокує законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», який передбачає встановлення індивідуальних лічильників блакитного палива. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав голова політради УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко.

«Апарат Верховної Ради з невідомих причин блокує законопроект про встановлення індивідуальних лічильників газу. Без цього документа Україні вже з початку нового року загрожує справжній соціальний вибух і газовий колапс!» – наголосив нардеп.

За словами Тараса Батенка, представники УКРОПу та інших парламентських фракцій одноголосно підтримали відповідний законопроект на засіданні профільного комітету більше тижня тому. Однак апарат Верховної Ради навмисно затримує його реєстрацію, регулярно посилаючись на неправильне оформлення супровідних документів або на відсутність керівництва, що є звичайними відмовками.

«Народні депутати з УКРОПу є співавторами проекту закону. І ми наполягаємо на його якнайшвидшому ухваленні!» – підкреслив парламентар.

На переконання Тараса Батенка, якщо Верховна Рада не ухвалить законопроект в останній пленарний тиждень, десятки тисяч українських споживачів, які проти встановлення загальнобудинкових лічильників, можуть відключити від газу вже в перший день 2018 року!

Нагадаємо, раніше нардепи з УКРОПу винесли на розгляд парламенту проект закону № 6277-1 «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» щодо забезпечення встановлення побутовим споживачам природного газу індивідуальних лічильників».

Однак парламентарі вирішили відкликати документ на користь консолідованого законопроекту декількох фракцій, який має більше шансів отримати необхідні 226 голосів у парламенті.

Джерело: сайт політичної партії «Українське об’єднання патріотів — УКРОП»