Тарас Батенко: У питанні продажу землі влада має враховувати думку суспільства, а не вимоги МВФ

Кредити Міжнародного валютного фонду зробили Україну фактичним заручником цієї організації. Про це 6 квітня в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1» заявив член політради УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко.

«Ми ж розуміємо, що стали на горло власній пісні. Це фактично зашморг, який нам накидає МВФ. Українці й далі ходять по колу бідності в заручниках Міжнародного валютного фонду», – зазначив Тарас Батенко.

Нардеп підкреслив, що за висновками ООН понад 60% наших громадян перебувають за межею бідності. Цей відсоток не зменшується, зокрема, через кредити МВФ, які часто надаються на невигідних для України умовах. Представник УКРОПу закликав владу бути обережнішою та не поспішати з виконанням суперечливих умов останнього Меморандуму, не дослухавшись до думки громадськості.

Йдеться, наприклад, про запровадження ринку землі – ініціативу, яку не підтримує понад 80% українців.

«Як представник «Українського об’єднання патріотів» хочу сказати, що ми на даному етапі розвитку суспільних відносин, безумовно, за продовження мораторію на продаж сільгоспземель», – наголосив Тарас Батенко.

За словами нардепа, мораторій має продовжуватися щороку, до того часу, поки влада через дискусію не доведене суспільству дієвість ринку землі та не запровадить обмеження на її продаж, які дадуть змогу захистити інтереси селян. Натомість на нинішньому етапі мають бути переглянуті умови оренди угідь, які нарешті повинні почати приносити дохід своїм власникам.

Залишити відповідь

Next Post

Літургія у палацовій каплиці Благовіщення Золочівського замку

7 квітня християни відзначають свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке здавна було одним з улюблених свят українського народу. У свято Благовіщення Пречистої Діви Марії, в палацовій каплиці Благовіщення музею-заповідника “Золочівський замок” відбулася Божественна Літургія. Поділіться цим у соцмережах: