ТАРАС БАТЕНКО – У ДЕСЯТЦІ НАЙПРАЦЬОВИТІШИХ НАРДЕПІВ-МАЖОРИТАРНИКІВ УКРАЇНИ

Громадянська мережа ОПОРА дослідила діяльність народних депутатів, обраних в одномандатних мажоритарних округах. У 2017 році об’єктами моніторингу стали 88 народних обранців (у 2015 році моніторингу підлягали 36 депутатів, в 2016 році – 105). У цьому рейтингу ми дізналися як оцінено роботу нардепа від нашого 123 виборчого округу Тараса Батенка.

Отож, у зведеному рейтингу депутатів-мажоритарників за показниками законодавчої роботи та активності у виборчих округах львівські нардепи розмістилися на таких місцях:

  • Тарас Батенко – 10-ий,
  • Дмитро Добродомов – 15-й,
  • Богдан Матківський – 59-й.

Діяльність відібраних для моніторингу депутатів аналізується за двома ключовими показниками: законотворча робота в парламенті та активність у виборчому окрузі. На основі оцінювання й узагальнення 23 критеріїв активності формується щомісячний рейтинг 88 народних депутатів за 100-бальною шкалою (депутат з найкращими показниками отримує 100 балів).

За оцінками ОПОРИ, народні депутати, які підлягали моніторингу, значно більшу активність проявляли в сесійний залі і в парламентських комітетах, ніж у виборчих округах.

Середній показник присутності проаналізованих нами депутатів-мажоритарників під час
усіх голосувань склав понад 80%, що свідчить про високий рівень дисциплінованості.

Згідно рейтингу громадянської мережі «ОПОРА» народний депутат Тарас Батенко отримав такі оцінки:

  • за законодавчу роботу (/100) – 77,31;
  • за роботу в окрузі (/100) – 62,96.
  • Підсумкова оцінка – 73,01 бали.
  • Загальне місце в рейтингу – 10 місце.

Також за результатами моніторингу веб-ресурсу «Хто є хто в Україні», який наводить аналітику діяльності народних обранців, Тарас Батенко посів чільне місце у списку під номером 15 із 423 народних депутатів за показниками: активність – 74% та конформізм – 65%.

Станом на 01 липня 2017 року народним депутатом Тарасом Батенком подано 59 законопроектів у парламенті та оформлено 133 депутатські запити, більшість з яких стосуються вирішення проблем Золочівського, Перемишлянського, Миколаївського районів та м. Новий Розділ. Це також один з найкращих показників серед народних депутатів.

Використано матеріали веб-ресурсу
«Хто є хто в Україні» та ГМ «Опора».

Залишити відповідь

Next Post

Стало відомо, які дороги планують ремонтувати у Золочівському районі

19 липня стало відомо, що планується виділення 50 млн. грн. на ділянку дороги від с. Красносільці до смт. Поморяни та від Поморян до кордону з Тернопільською областю. З обласного бюджету виділено 1 млн. грн. на дорогу Підгородне – Струтин та 800 тис. грн. Золочів – Ясенів. А також до 1 […]