Тарас Батенко: ціна на пасажирські перевезення має бути обґрунтованою

Ціна на пасажирські перевезення має бути обґрунтованою, тому минулого тижня, зважаючи, на численні звернення громадян, Тарас Батенко направив депутатський запит щодо надання інформації про детальний розрахунок тарифів змінених за підсумками обговорень на громадських слуханнях у всіх районах Львівської області.

Також інформую та закликаю громадян прийти на громадські слухання щодо стану пасажирських перевезень, щоб озвучити усі пропозиції, претензії до якості надання послуг перевізниками. Такі слухання пройдуть в приміщенні районних адміністрацій. Очолюватиме захід заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ірина Гримак.
28.02.2017, Миколаївський район о 12:00
01.03.2017, Перемишлянський район о 12:00
01.03.2017, Золочівський район о 15:00
Згідно із законом України “Про автомобільний транспорт” саме на організатора перевезень, а це Львівська ОДА – для внутрішньообласних і РДА – для внутрішньорайонних маршрутів, лежить контроль за організацією перевезень, проведення конкурсів, укладання угод із перевізникам і контроль над їхнім дотриманням, зокрема і над тарифоутворенням. На комісії обласної ради перевізники повинні представити техніко-економічне обґрунтування і що саме викликало таке суттєве зростання”

Детальніше про мій депутатський запит:
На початку січня Львівською обласною державною адміністрацією було організовано громадські слухання щодо регулювання вартості проїзду на приміські та міжміські пасажирські перевезення у кожному районі Львівської області. Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка наголосив на важливості публічного обговорення даного питання, а також на визначенні економічно-обґрунтованих тарифів.
Відомо, що відповідно до п.1.6. Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту, затвердженої наказом Міністерства транспорту України від 17.11.2009 № 1175, перегляд тарифів повинен здійснюватися у зв’язку із зміною умов виробничої діяльності та реалізації послуг, що не залежать від господарської діяльності підприємств-перевізників, в тому числі в разі зміни вартості палива більш ніж на 10%.
Зокрема, такі громадські слухання були проведені у Золочівському, Перемишлянському та Миколаївському районах на яких були присутніми представники райдержадміністрації, районної ради, голови сільських, селищних рад та перевізники. Зважаючи на це прошу ЛОДА надати детальну інформацію, яка стала відомою, за підсумками громадських обговорень щодо розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту у кожному з вище перелічених районів, адже важливо пояснити громадянам у зв’язку із чим зростає тариф, його складові, обов’язки перевізників (покращення технічного стану та можливість оновлення автотранспортного парку та підвищення якості надання послуг), і що призвело до необхідності перегляду діючого тарифу.

Залишити відповідь

Next Post

Упродовж доби рятувальники ліквідували 20 пожеж сухостою

Ще кілька днів до початку календарної весни, а горе-палії вже взялися за своє. Знову у Золочеві чути запах диму від паління сухої трави та листя. Як повідомляють у Головному управлінні ДСНС України у Львівській області, за минулу добу рятувальники 20 разів виїжджали на гасіння сухої трави та стерні. Займання виникали […]