Тарас Батенко: Трамп як президент США не таке вже й благо для Росії, адже саме республіканці «поховали» СРСР

Українська влада продемонструвала свою недалекоглядність, коли зробила повну ставку на перемогу демократки Гілларі Клінтон на виборах у США. Про це 10 листопада в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1» заявив голова політради УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко.
«Українська дипломатія говорила тільки про перевагу кандидата у президенти від Демократичної партії, не зауважуючи іншу політичну силу. Це недалека дипломатія. Українська держава позиціонувалася на підтримку одного кандидата, – це неправильно», – заявив Тарас Батенко.
За словами політика, українська влада мала підготувати так званий план «Б» на випадок президентства Дональда Трампа ще після його перемоги у праймер із Республіканської партії. Натомість усі високопосадовці та дипломати називали перемогу опонента Гілларі Клінтон катастрофою для України. Тепер ті ж самі чиновники заговорили про можливу підтримку України адміністрацією Дональда Трампа, зазначив нардеп.
Тарас Батенко підкреслив, що для налагодження співпраці з новообраним президентом США Україна має стати для нього зрозумілою. Йдеться передусім про відмову від політики подвійних стандартів, коли українські дипломати закликають увесь цивілізований світ посилити санкції проти РФ тоді, як наша країна продовжує активну торгівлю з агресором.
Представник УКРОПу також наголосив, що перемога республіканця Дональда Трампа – це не такий вже й позитив для президента РФ Володимира Путіна, як видається сьогодні російськими ЗМІ. У 80-х роках США саме під керівництвом республіканця Рейгана виснажили Радянський Союз ціною на нафту та «гонкою озброєнь», нагадав Тарас Батенко.

Залишити відповідь

Next Post

Запрошуємо у магазин "Epatage"

Запрошуємо Вас у магазин “Epatage” (Епатаж) що знаходиться у м. Золочів, вул. Шашкевича, 1. Тут для вас є ювелірна біжутерія, намиста з натурального каміння, годинники, резинки, заколки, косметика від українських та світових виробників, модні аксесуари, парфуми. засоби догляду за тілом та волоссям. Виглядайте завжди стильно і неперевершено, разом із “Epatage” […]