Тарас Батенко: сподіваюся, що уже найближчим часом одна з найгірших доріг Львівщини, яку не ремонтували більше 30 років, перетвориться у автобан європейського зразка

На початку місяця нарешті розпочалися ремонтні роботи автодороги H-02 Львів-Золочів-Тернопіль. Про це у Фейсбук написав Тарас Батенко.

“Минулого року вдалося вдалося зробити дорожні роботи зі сторони Тернопільської області до міста Золочів. Цьогоріч завдяки хорошій погоді роботи стартували швидко і є реалістичним прогноз на закінчення робіт – кінець літа 2017 року. Повідомляють, що уже зроблено 22 км автодороги. Важливо, що підрядна організація облаштовує два шари асфальтобетону товщиною 15 см та надасть гарантії на 10 років.
Сьогодні Міністр інфраструктури Володимир Омелян та заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський у межах робочої поїздки проінспектували проведення робіт на трасі Львів-Тернопіль між селами Печенія та Куровичі.
Сподіваюся, що уже найближчим часом одна з найгірших доріг Львівщини, яку не ремонтували більше 30 років, перетвориться у автобан європейського зразка який з’єднає з центром та півднем країни.” – повідомив Народний депутат України Тарас Батенко.

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Віталіка Степанціва

Святкує свій День народження Віталік Степанців. Вітають Віталіка зі святом мама, тато, сестри Наталя, Надя з чоловіком Володимиром і брат Павло. У небеснім просторі, де світяться зорі, Де місяць серпанком пливе, Хай Матір Господня зі своїм Синочком Несе Тобі щастя земне Хай промінчик сонця, як ангелик з неба, Прилетить і […]