Тарас Батенко: Результати виборів в ОТГ показали, що українці незадоволені владою

Перемога опозиційних політичних партій на виборах в об’єднані територіальні громади демонструє незадоволення українців чинною владою. Таку думку в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1» висловив голова політради УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко.

Водночас політик відзначив добрий результат «Українського об’єднання патріотів», якому вдалося посісти четверте місце, незважаючи на шалений тиск з боку провладних сил.
«Скільки б влада не хотіла нас знищити, УКРОП все одно проростає й проростатиме далі», – зауважив політик.
За словами Тараса Батенка, результати виборів у ОТГ – це зріз електоральних симпатій українців, які довіряють керівництво у громадах своїм найкращим представникам.
Висока явка на виборах свідчить про те, що питання місцевого значення хвилюють громадян більше за загальнонаціональні проблеми, значення яких звичайним українцям часто навіть не зрозуміле до кінця.
Та справді ефективними новостворені громади стануть тоді, коли політичні партії, які делегували своїх представників, візьмуть на себе відповідальність за ситуацію на місцях.
«Ми сьогодні бачимо, як влада цинічно відкидає принципи Майдану. У нас немає успіхів на війні, корупція зашкалює, ми наблизилися до розвалу України. У цій ситуації ми маємо брати на себе відповідальність за людей і країну. УКРОП готовий до відповідальності перед громадами у містах і селах», – наголосив Тарас Батенко.

Залишити відповідь

Next Post

Про зміни в призначенні субсидій на опалювальний сезон 2017-2018

Начальник управління соціального захисту населення Золочівської райдержадміністрації Уличний Ігор Зіновійович розповів глядачам “Золочів.нет” про зміни які є в системі призначення субсидій і користування субсидіями на опалювальний сезон 2017 – 2018 років. Детальніше дивіться у відео. Поділіться цим у соцмережах: