ТАРАС БАТЕНКО ПРОПОНУЄ ПРОДОВЖИТИ РЕМОНТ ДОРІГ ЗА БЮДЖЕТНІ НАДХОДЖЕННЯ ВІД МИТНИЦІ

Відповідний законопроект зареєстрував народний депутат Тарас Батенко 2 серпня у Верховній Раді України. Проект Закону передбачає продовження експерименту з фінансування розвитку автомобільних доріг у Львівській, Волинській, Одеській і Чернівецькій областях та місті Києві.

«За даними Державної фіскальної служби України, експеримент, що ми запровадили минулого року, показав досить позитивні результати,- повідомляє Тарас Батенко на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук, – завдяки тому, що Львівська митниця за період експерименту перевиконала план доходів більше ніж 900 млн. грн. Згідно закону, половина цих коштів уже надійшла до спецфонду обласного бюджету для ремонту доріг державного значення у Львівській області.
За весь період експерименту, включно із червнем 2016 року, сума від перевиконання плану надходжень митних платежів, що спрямували на розвиток інфраструктури регіонів, становить більше 1,3 млрд. грн. (Львівська область – 453,5 млн. грн., місто Київ – 311, 6 млн. грн., Чернівецька область – 225,2 млн. грн., Волинська область – 219,9 млн. грн. та Одеська область – 92,2 млн. грн.)
Зважаючи на успішність впровадженого експерименту та значну кількість автомобільних доріг загального користування державного значення, що потребують реконструкції та поточного ремонту у Львівській області, запропонував продовжити строк його дії до 01 січня 2018 року» – пише Тарас Батенко на своїй сторінці у мережі Facebook.

Залишити відповідь