Тарас Батенко прочитав лекцію студентам львівського вишу

Голова політради, народний депутат України Тарас Батенко прочитав лекцію студентами-політологами Львівського національного університету ім. Івана Франка. Тарас Батенко – колишній аспірант та викладач кафедри політології. Послухати лекцію від іменитого політика прийшли студенти різних курсів.

Найжвавіше обговорення викликало питання про війну та Донбас. “Нашій владі дуже вигідно називати війну антитерористичною операцією. Ми чотири роки боремось з “терористами”, хоча весь світ знає, що у нас на сході російські війська. Днями Верховна Рада ухвалила законопроект № 7164 «Про створення умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької і Луганської областей». Це виглядало, як подарунок до 65-річного ювілею президента Російської Федерації Володимира Путіна. Проект закону передбачає приховану легітимізацію Мінських домовленостей. УКРОП вважає неприпустимим, коли Мінські угоди, попри волю парламенту, не виносять на ратифікацію, а прописують одразу українською правовою нормою в рамках чинного законодавства”, – наголосив Батенко.

Крім того, укропівець зазначив, що із законопроекту мають бути виключені положення, які скасовують заборону на товарообмін з окупованими територіями, адже у президентській редакції документ дозволяв торгівлю на крові під виглядом пересування товарів і людей за визначенням військових та СБУ.

“Заборона торгівлі з агресором – принципове питання для України. Крім цього, варто припинити будь-які дипломатичні стосунки з Росією. Влада цього досі не наважилась зробити, на четвертому році війни. Поки украінці ціною власного життя боряться з агресором, керівництво держави продовжує “грати” у дипломатів”,- обурився голова політради партії “УКРОП” Тарас Батенко.
За найцікавіші запитання укропівець подарував студентам кілька примірників своєї книги “Путін. Народження диктатора”.