Тарас Батенко про ремонт площі Вічевої у Золочеві

У Золочеві проводяться ремонтні роботи на площі Вічевій. Під час робочого візиту у  Золочівський район оглянув хід виконання робіт Народний депутат України від нашого округу Тарас Батенко, який допомагає залучати державні кошти для ремонту цієї площі та інших об’єктів у  Золочеві та районі.

“Працюємо дальше, щоб площа була достойно завершена. Ну час, час залежить від коштів, від реалізації, вибивання їх, освоєння в цілому. Я думаю, що ми допоможемо цьогоріч так само коштами з державного бюджету України. Ми пропрацьовуємо з рядом міністерств це питання. Зокрема, по лінії екологічних фондів і соцеконом розвитку, як і по інших об’єктах Золочівського району, які потребують невідкладних вирішень, і в місті Золочеві зокрема. Це є і будинки, і прибудинкові території. І зрештою золочів’яни мають можливість оцінити, якою мірою, яким масштабом освоюються кошти залучені нами з державного бюджету протягом останніх років. В цілому, я вважаю, що це кошти не малі і головне, щоби місто виглядало кращим…” – зазначив нардеп Тарас Батенко.

Нагадаємо, що ремонт площі Вічевої розпочали 20 жовтня 2017 року. Згідно попередньої інформації, площу мають відремонтувати за суму понад 33 мільйони гривень.

На відео роботи станом на 30.04.2018 року.