Тарас Батенко про підтримку світу, мобілізацію, забезпечення прав військових та чи вдасться вистояти енергосистемі України?(відео)

Тарас Батенко

Сьогодні в кадрі Народний депутат України Тарас Батенко. Бесіда була про те, чи може Україна розраховувати на більшу підтримку та допомогу Франції, Німеччини, США до нашої перемоги? Чи може завдати росія першого ядерного удару по США, якщо Україні буде надана велика військова допомога або якщо росія відчує, що програє? Чи існує в теперішній час серед багатьох криз ще й парламентська криза? Коли можуть прийняти новий законопроєкт про мобілізацію, переваги та недоліки? Прийнято закон щодо забезпечення прав військовослужбовців та поліцейських на соціальний захист, що з основного за цим законом зміниться в напрямку прав військових? Окупанти роблять масовані обстріли енергооб’єктів, чи вдасться вистояти енергосистемі України?

Про це та інше детальніше дивіться у відео.

Next Post

У Золочівському районі чоловік отримав опіки, рятуючи від пожежі хату (відео)

В селі Яснище Золочівського району чоловік отримав опіки, рятуючи від пожежі хату. “05 квітня о 18:11 рятувальники отримали повідомлення про пожежу в с. Яснище Золочівського району в житловому будинку. До місця події було направлено рятувальників 39-го державного пожежно-рятувального поста сел. Підкамінь та місцеву пожежну охорону с.Батьків. На момент прибуття вогнеборців […]