Тарас Батенко про фінансове забезпечення професійно-технічних навчальних закладів

Тарас Батенко направив депутатський запит Кабінету міністрів України з проханням провести моніторинг фінансового забезпечення професійно-технічних навчальних закладів державної форми власності.

“Починаючи з 2016 року, після передачі навчальних закладів на місцевий рівень, професійно-технічну освіту цілеспрямовано знищують!
Станом на сьогоднішній день ситуація значно погіршилася про що пересвідчився під час останніх двох зустрічей у Миколаєві та Перемишлянах з освітянами. Зважаючи на це направив депутатський запит Кабінету міністрів України з проханням провести моніторинг фінансового забезпечення професійно-технічних навчальних закладів державної форми власності та внести пропозиції щодо збільшення субвенцій з загального фонду Державного бюджету на забезпечення професійно-технічних навчальних закладів державної форми власності.
Ми не можемо допускати, щоб така важлива для української економіки та українського суспільства сфера ставала заручником ситуативного підходу до фінансування”.  – про це написав у Фейсбук нардеп Тарас Батенко.

Залишити відповідь

Next Post

Що зробила Золочівська районна рада за рік

15 червня 2017 року голова Золочівської районної ради Олег Банах звітував про свою діяльність з квітня 2016 року до квітня 2017 року. “За звітній період проведено 13 сесій, в тому числі 8 позачергових, на яких розглянуто 140 питань і прийнято 134 рішення… Для вирішення завдань, спрямованих на розв’язання важливих соціально-економічних […]