Тарас Батенко подав документи у ЦВК для реєстрації кандидатом у народні депутати до парламенту

Тарас Батенко подав документи у Центральну виборчу комісію для реєстрації кандидатом у народні депутати до парламенту. Про це нардеп повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

“Друзі, сьогодні подав документи у ЦВК для реєстрації кандидатом у народні депутати до парламенту.

Для мене за честь йти на дочергові вибори до Верховної ради України від свого рідного 123 виборчого округу. З громадою Золочівщини, Миколаївщини, Перемишлянщини та Нового Роздолу ми пройшли п’ять років перемог та змін. Я гордий, що мені пощастило представляти інтереси мудрої, виваженої громади, яка довіряє мені, а я можу покластися на неї. За час моєї каденції було зроблено чимало: залучено десятки мільйонів на розвиток інфраструктури, реалізовано сотні проектів соціально-культурного, економічного розвитку, але, звісно, нам є куди рости й ставати кращими.

Останні п’ять років стали часом зміни країни, зміни людей. І результатом таких змін, є колосальний запит українців на появу «нових облич» у політиці, нових рішень для держави, нових ідей її розвитку. Такого глобального перезавантаження наша країна потребувала вже давно, бо ми загрузли в популізмі, пустих обіцянках політиків, які красиво розповідають про «світле майбутнє», та, на жаль, зникають одразу по виборах. Обирати варто за справами, тих, хто совісно працював і відстоював честь громади, тих, кого знаєш і кому довіряєш, бо саме такі люди гідно продовжать свою роботу та допоможуть оновленому парламенту забезпечити добробут для всіх українців. Повноважень і рішучості в діях не забракне – навпаки, та сила, якою є громада рідного для мене округу, надихає на ще більше справ та нові звершення.

Дякую всім, хто мене підтримував і підтримує. Закликаю вас прийти 21 липня на виборчі дільниці та відати свій голос за чесних, працьовитих людей, в котрих ви впевнені та котрих ви знаєте. Попереду нас чекає багато роботи, але разом ми зможемо все!
Дякую кожному, працюємо далі!” –  повідомив Тарас Батенко.

Нагадаємо, що дострокові вибори до Верховної Ради заплановані на 21 липня.

Залишити відповідь

Next Post

Розшукують чоловіка, який поїхав на заробітки і зник

Поліцейські розшукують жителя Буського району, який поїхав на заробітки і зник. “Працівники Буського відділенням поліції Кам’янка-Бузького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області встановлюють місце знаходження Чорного Михайла Володимировича, 25.05.1994 р.н., уродженця та жителя Буського району, Львівської області, який 08.05.2019 року поїхав в Республіку Польща на тимчасові заробітки. […]