Тарас Батенко: переговорним процесом повинна займатися держава, а не політики заради власного піару

Важливо не допустити потрапляння у пастку на шляху до звільнення українців, ув’язнених країною-агресором, – це одне з ключових завдань, яке має бути вирішене керівництвом української держави. Таку позицію депутатської групи «За майбутнє» озвучив під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій і груп Народний депутат України Тарас Батенко.

“Ми переконані, що Українська держава докладає максимум зусиль, щоб витягнути наших земляків із російських казематів. Але паралельно з цим, хочемо бачити представлення від керівництва держави стратегії реінтеграції окупованих Донасу і Криму. В тому числі, зрозуміти, що таке компроміс, до якого закликають окремі опозиційні партії. Бо в цьому процесі буде викликати занепокоєння те, що Путін намагатиметься втягнути нас в цю окупаційну логіку, переслідуючи свої інтереси. Ми не можемо допустити потрапляння в пастку на шляху до звільнення всіх українців.

Депутатська група «За майбутнє» підтримує законодавчі ініціативи про запровадження покарання за ведення переговорів від імені України не уповноваженим на те особам.

Питанням визволення бранців, переговорним процесом повинна займатися держава, а не політичні партії чи окремі діячі на догоду власного піару. За умов, коли так важко знайти спільну мову у спілкуванні з країною-агресором щодо звільнення українців з полону, втручання в процес переговорів сторонніх осіб не наближає мир, а віддаляє!”, – вважає Тарас Батенко.

Нагадаємо, що згідно рейтингу депутатів, Тарас Батенко реалізував понад  90%  передвиборної програми.