Тарас Батенко: Паралельно зі скасуванням депутатської недоторканності Верховна Рада має ухвалити закон про імпічмент президента

Представники УКРОПу підтримають вимоги деяких політичних партій і організацій скасувати депутатську недоторканність, якщо паралельно Верховна Рада ухвалить закон про імпічмент президента. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив голова політради УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко.

«Якщо ми говоримо про скасування депутатської недоторканності, паралельно із цим має бути закон про імпічмент президента», – зауважив Тарас Батенко.

За словами парламентаря, скасування депутатської недоторканності розв’яже руки керманичам при владі, які, замість покарання реальних корупціонерів, хочуть запроторити за ґрати всіх політичних опонентів. На думку голови політради УКРОПу, вимога скасувати недоторканність сьогодні може сприяти авторитаризму в країні, яка й так перебуває на межі переходу до диктатури.

«Сьогодні Україна фактично перебуває на порозі диктатури. Коли влада не веде чесного діалогу із суспільством, з’являються ініціативи виходу на Майдан, адже обурені громадяни вже не в змозі стримувати емоції», – підкреслив нардеп.

Тарас Батенко також зауважив, що справа минулого Майдану не була доведена до кінця. Про це свідчать масові акції протесту, зокрема й та, що відбудеться під стінами Верховної Ради 17 жовтня на підтримку політичної реформи.

Водночас нардеп акцентував увагу на тому, що питання ініціаторів цієї акції до влади не є першочерговими. На його переконання, людей хвилює зовсім інше. Наприклад, серед питань нема теми сходу.

«Вирішення проблеми сходу у порядку денному акції немає. Немає питання, що нам робити із виборчим законодавством. Є питання, що треба міняти, але що робити із ЦВК – її теж треба міняти», – додав укропівець.

Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві відкрили ювелірний магазин "Срібло"

Відбулося відкриття нового ювелірного магазину “Срібло” у Золочеві. Тут ви можете придбати ексклюзивні вироби зі срібла за приємними цінами. Чекаємо на Вас. Адреса магазину: Львівська обл., м.Золочів, вул. Бродівська 2В, ТЦ Надія, магазин № 80. Поділіться цим у соцмережах: