Тарас Батенко очолив партію “Українське об’єднання патріотів – УКРОП”

Народний депутат України Тарас Батенко очолив партію “Українське об’єднання патріотів – УКРОП”. Про це у Фейсбук написав депутат Львівської міської ради, укропівець Ігор Телішевський.
Саме зараз у Києві триває XІV з’їзд партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП». На порядку денному – обрання голови партії, затвердження Кодексу партійної етики та положення про обрання кандидата на пост президента України від УКРОПу.
“Народний депутат України, львів’янин Тарас Батенко очолив партію “Українське об’єднання патріотів – УКРОП”!” – йдеться у повідомленні.
За кандидатуру Тараса Батенка проголосували 403 делегати. Термін його повноважень – 4 роки.
«Голова партії не є царем, не є вождем – він є менеджером. На нас чекає важка й наполеглива праця на благо України, праця заради нашої спільної перемоги. Я вірю в УКРОП», – заявив Тарас Батенко.
Свої кандидатури на посаду запропонували також голова Криворізької міської організації УКРОПу, очільник Ради ветеранів АТО Микола Колесник та голова Сумської обласної організації «Українського об’єднання патріотів» Владислав Луговий. Миколу Колесника підтримали 130 делегатів. Владислав Луговий одержав 56 голосів.
Нагадаємо, що Тарас Батенко обранець від 123 виборчого округу (Золочівський, Миколаївський, Перемишлянський райони і місто Новий Розділ).

Залишити відповідь

Next Post

У ДП "Золочівське лісове господарство" провели семінар лісники області

2 березня 2018 року у державному підприємстві “Золочівське лісове господарство” відбувся щорічний семінар у якому взяли участь лісництва області. “Львівське обласне управління – це є 17 лісгоспів і кожен тут збирається на цей семінар розказати про свій досвід, перейняти якийсь наш досвід, поділитися своїми досягнення, успіхами. Ми були на лісосіках […]