Тарас Батенко направив звернення прем’єру щодо Стратегії реформування лісового господарства

Народний депутат України Тарас Батенко із колегами направили колективне звернення прем’єр-міністру Володимиру Гройсману з вимогою не допустити набрання чинності  Стратегії реформування лісового господарства України на період до 2022 року.

“Декілька днів тому Уряд на своєму засіданні схвалив Стратегію реформування лісового господарства України на період до 2022 року, якою пропонує докорінно змінити систему управління лісовим господарством. Лісгоспи мають бути ліквідовані, а замість них створюється державне акціонерне товариство, яке повністю підконтрольне Кабміну, тобто прем’єр-міністру. При цьому редакція Стратегії, яка була запропонована для публічного обговорення та редакція, яка схвалена Урядом кардинально різняться. Тож, я разом з групою депутатів направив колективне звернення прем’єр-міністру Володимиру Гройсману з вимогою не допустити набрання чинності даної Стратегії, яке призведе вкрай згубних наслідків для лісогосподарської галузі.” – про це у Фейсбук написав нардеп Тарас Батенко.

Нагадаємо, що 28 листопада 2017 року працівники лісу вийшли під адмін будинок Золочівської районної ради та РДА на мирний мітинг.

24 листопада 2017 на ХХІ (позачерговій) сесії вже було прийняте Звернення до Прем’єр-міністра України щодо недопущення набрання чинності проекту «Стратегії сталого розвитку та інвестиційного реформування лісового господарства України на період до 2022 року».Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Вереди Андрія Сергійовича

Колектив фірми “Елегант” щиросердечно вітає керівника Вереду Андрія Сергійовича з ювілейним Днем народження: “Від усього нашого колективу хочемо привітати Вас з Днем народження! Нехай Вас завжди супроводжують по життю успіх, здоров’я і щастя в особистому житті. Нехай Вас ніколи не перестають цінувати і поважати, а будуть лише брати приклад з […]