ТАРАС БАТЕНКО: “Ми маємо змусити владу перемагати, а не заробляти!”

Початок нового року – найкращий час аналізу зробленого та побудови планів на майбутнє.

Третій рік поспіль, разом з моєю командою, продовжуємо працювати для громади як в парламенті, так і в окрузі. За цей час вдалося вирішити чимало важливих питань. Однак найважливішим, на мою думку, є знищення абсолютно совкового стереотипу, що депутат Верховної Ради – недосяжна особа, яка будь-які рішення вмотивовує виключно власним баченням і яку бачать на окрузі виключно напередодні виборів.

Ми з командою помічників, громадських активістів, волонтерів, депутатів міських, сільських та районних рад багато працюємо на те, щоб визначити справді важливі та першочергові для кожної громади потреби й вирішити їх. Постійні зустрічі у колективах та організаціях, прийоми громадян та звіти в окрузі, брифінги у стінах парламенту, зокрема й разом з представниками нашого округу, безумовно дозволяють краще відчути правильність прийнятих рішень та скорегувати деталі.

Моє завдання – максимально врахувати пропозиції громад (чи то на прийомах громадян, чи під час зустрічей в окрузі) і зайти до найменших населених пунктів, яким роками ніяка влада не допомагала! Так тільки за період з грудня 2016 року по грудень 2017 року з Державного бюджету залучив понад 70 млн грн на соціальну інфраструктуру та потреби мешканців округу. Загалом, з 305 населених пунктів округу охоплено вже понад 280.

Однак будь-які зусилля є намарними, якщо загалом ситуація в державі є не стабільною та не прозорою. Адже, погодьтесь, неможливо виростити вдалий урожай на порослій хабазинням землі…

На жаль, 2017 рік не став для України переломним. Влада постійно намагалася спаплюжити всі здобутки Революції Гідності. Уже зрозуміло, що мета сьогоднішніх можновладців – відбудувати у країні авторитаризмі продовжувати грабувати Україну та українців, як це робило попереднє керівництво. Корупція нині навіть більший ворог, ніж Росія. Адже вона вбиває державу зсередини.

І найстрашніше, що частина населення досі не зрозуміла – усі підвищення зарплат і пенсій “з’їла” інфляція, погляньте на курс! Мотивація влади проста: що більший бюджет, то більше можливостей його розікрасти. Але люди розуміють, що є головним ворогом України і хто є поплічниками цього ворога. Тому вони виступають не за тих чи інших політиків, а проти корупції. І у відповідь на дії влади зростає підтримка опозиційних сил – у першу чергу  “Українського об’єднання патріотів – УКРОП”. Тільки за минулий рік у нас додалося понад 500 депутатів, партія – четверта серед усіх політичних сил на місцевих виборах.

Схоже на те, що неоголошена Росією війна вигідна нашій владі, адже вона відволікає увагу суспільства від корупціонерів, забезпечує багатомільйонні контракти для провладних бізнесменів, безглузді з точки зору оборони.

Які ж завдання стоять перед Україною та українцями у 2018 році? Звичайно, це перемога у війні. Ми маємо змусити владу перемагати, а не заробляти! Але передусім необхідно подолати корупцію. 2018-й має стати останнім роком для корупціонерів. Також потрібно створити нормальні умови для підприємців. Щоб люди перестали виїжджати закордон. Надзавдання – щоб повернулися ті, хто вже виїхав.

Розумію, щоб подолати політичну корупцію, слід змінити політичну еліту. А для цього необхідна зміна виборчої системи – прийняття нового Виборчого кодексу. Саме тут – «кощієва смерть» нинішньої влади.

Віримо в підтримку українців, у вашу підтримку. Разом ми подолаємо всі труднощі, і перемога буде за патріотами!

З повагою,
Ваш народний депутат України
Тарас Батенко