Тарас Батенко: Кримськотатарський народ заслуговує на проголошення адміністративно-територіальної автономії

Кримські татари заслуговують на проголошення політичної та адміністративно-територіальної автономії у складі України.

Про це заявив голова політради «Українського об’єднання патріотів – УКРОП», народний депутат Тарас Батенко у своєму зверненні до 73-ї річниці депортації кримськотатарського народу.
«Ми більш ніж переконані, що кримські татари з Україною. Ми вважаємо, що цей народ заслуговує на адміністративно-територіальну й політичну автономію, і українська влада повинна все для цього зробити», – заявив Тарас Батенко.
За словами політика, водночас після деокупації Кримського півострова українська влада має забезпечити високе представництво його корінного населення в центральних органах влади. Нардеп зазначив, що в особі кримськотатарського народу Україна має найближчого союзника, який у всьому її підтримує та бере непросту участь у процесі звільнення півострова з-під окупації «русского мира». Тарас Батенко висловив співчуття через циклічне повторення трагічної історії, коли тоталітарний режим, представлений Володимиром Путіним, продовжує сумнозвісну політику Йосипа Сталіна стосовно корінного народу Криму.
«Ми, «Українське об’єднання патріотів», щиро сумуємо разом із цим народом через трагічні події», – підкреслив нардеп.