Тарас Батенко ініціює створення мережі соціальних комунальних аптек по всій області

Відповідне депутатське звернення, з пропозицією створити мережу комунальних аптек шляхом створення відповідного комунального підприємства, народний депутат України скерував депутатському корпусу, а також профільним комісіям з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту та з питань комунального майна та приватизації Львівської обласної ради. Ця пропозиція зумовлена численними проханням громадян на особистих прийомах народного депутата, які вимагають якісного забезпечення медикаментами для соціально вразливих верств населення.

Зокрема, у зверненні Тараса Батенка, запропоновано створити нове комунальне підприємство з мережею аптечних закладів у приміщеннях, що належать до комунальної власності (обласної ради та районних рад Львівської області) для покращення обслуговування громадян пільгових категорій. Також, пілотний проект по створенні мережі комунальних аптек, розпочати із Золочівського, Перемишлянського, Миколаївського районів та міста Новий Розділ Львівської області.

Для успішного розвитку комунальних мереж необхідна підтримка обласних та районних рад, зважаючи на це, народний депутат просить передбачити кошти в обласному бюджеті на розвиток комунальної аптечної мережі, так як це успішно впроваджено у м. Тернопіль та Черкасах. Комунальні аптечні заклади по суті є стратегічними об’єктами, які повинні забезпечити доступними медикаментами соціально вразливі верстви населення, зазначає Тарас Батенко.

Залишити відповідь

Next Post

У Львові відкрили виставку «Володимир Дідула. Симфонія рідного краю»

25 січня (п’ятниця) у Культурно-мистецькому центрі Львівського палацу мистецтв, відкрилася виставка живопису «Володимир Дідула. Симфонія рідного краю». Нагадаємо, що Володимир Дідула родом із села Сновичі, Золочівського району, що на Львівщині. Працює редактором Золочівської районної газети «Народне слово». Видав фольклорну збірку «Співають Сновичі» (2007 р.), дві збірки прози «На річковому плесі» […]