Талант Золочівщини – відома писанкарка Христина Гевко

Мисткиня народилася у місті Золочів. Писанкарство, якому навчила її мама Галина, ще змалку стало сімейною традицією та переросло в постійне захоплення, у можливість висловлюватися оригінально і творчо. Нині мама Христини – Галина Гевко очолює культурну асоціацію «Диво-писанка» в місті Модена в Італії й розповідає, що італійці охоче вивчають писанкарство.

За роки навчання Христини у Києво-Могилянській академії писанкарство стало для неї не лише художнім самовираженням, але й символом її національної самоідентифікації та містком до древніх традицій наших предків. Це надихнуло Христину Гевко на проведення численних приватних та публічних майстер-класів, зокрема в Києво-Могилянській академії та Золочівському економічному ліцеї і, зрештою, на персональні виставки робіт. Роботи Христини Гевко цікаві, неординарні. Вони захоплюють. Кожен знайде тут щось своє. Оригінальне й незабутнє.

 Нижче можна переглянути майстер-клас створення писанки, який провела Христина Гевко.

Джерело: Музей Івана Гончара

Читайте також: У музеї “Писанка”(Коломия) відбудеться виставка Христини Гевко

Залишити відповідь

Next Post

У Золочівській центральній районній лікарні відзначили День медика

У неділю країна відзначатиме День медичного працівника — професійне свято тих, хто присвятив себе благородній справі — турботі про життя і здоров’я людини. Тож напередодні свята відбулися урочистості для працівників системи охорони здоров’я у Золочеві.14 червня 2012 року в актовому залі Золочівської центральної районної лікарні відбулися  збори з нагоди Дня […]