Талант Золочіщини – Тарас Балацький

Молодий талановитий співак Тарас Балацький народився 13 червня 1995 року у місті Золочів Львівської області.
Артист-початківець та чудовий співак з м’яким тембром голосу. Впевнено йде до своєї мрії про велику сцену, не потребує додаткового стимулу для праці, адже його власний головний стимул – це щира та всепоглинальна любов до своєї справи!
Навчається у Золочівській ЗОШ №2 l-lll-ст. ім.Маркіяна Шашкевича у випускному 11-Б класі.
Має музичну освіту: закінчив Золочівську музичну школу за класом фортепіано. Учасник міжнародних та обласних фестивалів, організатор благодійних концертів, пише музику, якою зачаровує серця своїх прихильників, друзів та інших слухачів. З самого дитинства брав участь у районних та обласних концертах.
Ось численні досягнення юного таланта Золочівщини Тараса:

  • Учасник районного відбіркового конкурсу фестиваль мистецтв «Сурми звитяги» (2004 рік) – 2 місце, номінація “Соліст”.
  • Учасник районного відбіркового конкурсу фестиваль мистецтв «Сурми звитяги» (2005 рік) – 3 місце, номінація “Соліст”.
  • Переможець районного конкурсу «Сурми Звитяги» (2008 рік) – 1 місце, номінація “Соліст”
  • Переможець районного конкурсу «І слово, і квіти, матусю тобі!» (2008 рік) – 1 місце, номінація “Соліст”.
  • Переможець районного конкурсу «Сурми Звитяги» (2010 рік) – 2 місце, номінація “Дует”.
  • Учасник міжнародного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Я зірка» (м.Кривий Ріг, 2011 рік) – 3 місце, номінація “Соліст”.

Також серед багатьох перемог Тараса є безліч грамот, подяк за участь у різноманітних творчих заходах. Його головний план на майбутнє – це самовіддана творча праця, створення нових пісень, якісної української музики на радість усім. Щиро мріє про те, щоб українська пісня, як народна, так і якісна сучасна залунала по всій Україні й за її межами, щоб усі чули нашу наймелодійнішу в світі українську мову, наше омріяне й таке безмежно дороге нашим серцям Українське слово, яке заслуговує на найпильнішу увагу та захист з боку світової спільноти.

Залишити відповідь

Next Post

КУБКОВА ВЕРШИНА «ГОВЕРЛИ»

25–26 лютого та 3–4 березня у приміщенні Золочівського професійного ліцею пройшла першість району з футзалу, у якій взяло участь 22 команди. На першому груповому етапі найзапеклішою виявилась боротьба у групі «А», де три команди: ФК «Глиняни», ФК «Заріччя» та «Колос» (Куровичі) набрали по 9 очок, але до наступного етапу вийшли […]