Так хотів пити, що викрав цілий ящик горілки

У Львові затримали чоловіка, який викрав ящик горілки ємністю 0.25 л. із гуртового магазину алкогольних напоїв.

 Учора, близько 14.20 год. 42-річний львів’янин проходив повз магазин алкогольних напоїв. Чоловік побачив, що двері до магазину відчинені, а біля входу стояв ящик горілки ємністю 0,25 л. Зловмисник узяв алкоголь і побіг.

Крадіжку помітила продавець і вибігла за ним, а інша зателефонувала за номером «102».

Неподалік магазину патрулював дільничний інспектор із військовослужбовцями Львівського полку внутрішніх військ. Вони й затримали чоловіка.

«Ми патрулювали неподалік, тому приїхали за лічені хвилини і затримали зловмисника. Поки я оформляв документи військовослужбовці Львівського полку внутрішніх військ охороняли його, а потім ми доставили чоловіка до Залізничного райвідділу міліції», – розповів Сергій Анічкін, дільничний інспектор Залізничного райвідділу міліції.

Львів’янин не зізнався для чого викрав цілий ящик горілки, сказав, що хотів пити. Зараз ведеться слідство. Вирішується питання про порушення кримінальної справи.

Начальник групи зв’язків з громадськістю та ЗМІ Західного територіального командування внутрішніх військ МВС України підполковник  Вадим Голуб


Залишити відповідь

Next Post

На оздоровлення та відпочинок дітей Львівщини у місцевих бюджетах передбачені асигнування в сумі 25,4 млн гривень

Як повідомив начальник Головного фінансового управління облдержадміністрації Олег Демків, на оздоровлення та відпочинок дітей Львівщини у місцевих бюджетах поточного року передбачені асигнування в сумі 25,4 млн грн, що на 22% перевищує видатки минулого року на цю мету. Олег Демків відзначив, що це  дасть можливість оздоровити понад 76 тис. дітей шкільного […]