Чи враховується до страхового стажу при виході на пенсію період навчання?

Відповідно до статті 24 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (далі – Закон 1058) страховий стаж – період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню і за який щомісяця сплачено страхові внески в сумі, не меншій за мінімальний страховий внесок. Періоди трудової діяльності та інші періоди, які враховували

ДЕТАЛЬНІШЕ

ДО УВАГИ ПРИВАТНИХ ПІДПРИЄМЦІВ – СУБ’ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Згідно із частиною першою статті 24 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” страховий стаж – це період, протягом якого особа підлягала загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню та за який щомісяця сплачувала страхові внески в сумі, не меншій, ніж мінімальний страховий внесок. Відповідно до Закону України № 2148-VIII “Про внесення змін до

ДЕТАЛЬНІШЕ

До уваги фізичних осіб-підприємців та самозайнятих осіб!

У зв'язку із закінченням звітування по єдиному соціальному внеску за 2017 рік (Додаток 5), для самостійного контролю за коректністю поданого звіту та станом відображення сплати ЄСВ, пропонуємо Вам зареєструватися на Веб-порталі Пенсійного фонду України, який цілодобово доступний за адресою: http://portal.pfu.gov.ua Для реєстрації на ВЕБ-порталі необхідно особисто отримати в будь-якому органі Пенсійного

ДЕТАЛЬНІШЕ