Таблетки від бліх та кліщів для собак: важливість використання та безпека

Власники домашніх вихованців повинні брати відповідальність за своїх улюблених тварин, тому за наявності проблем всіляко та швидко надавати допомогу. Одним із інструментів турботи є використання спеціальних засобів, щоб захищатися від бліх та кліщів. Це те, що негативно впливає на здоров’я та спосіб життя тварини, створюючи дискомфорт та розвиваючи подальші захворювання. 

Блохи живляться кров’ю тварини, створюють сильну свербіж, алегоричну реакцію і можуть бути переносниками інфекції. Якщо використовувати таблетки від бліх та кліщів для собак, то таких наслідків можна позбутися. Кліщами є паразити-павуки, що присмоктуються до шкіри тварини. Вони також можуть бути переносниками багатьох небезпечних хвороб, включаючи бореліоз та навіть лихоманку Лайма.

Переваги таблеток

Виділяють багато різних засобів захисту, але саме таблетки доповнюються великим набором переваг:

  • ефективність (таблетки найефективніші, якщо порівнювати зі спреями чи нашийниками, також запобігають появі нових паразитів зсередини);
  • тривалість ефекту (часто прийом однієї таблетки забезпечує захист від кліщів та бліх протягом тривалого періоду);
  • зручність застосування (пігулку дуже легко підмішати в їжу і не виникне проблем з її прийомом);
  • широкий спектр захисту (крім захисту від бліх та кліщів створюється імунітет до інших паразитів, тому створюється повноцінний захист);
  • безпека для тварини (більшість рецептів абсолютно безпечні і підходять як для різних порід, так і для різного віку собак).

У деяких випадках можна комбінувати таблетки, спреї, шампуні, нашийники та інсектицидні краплі, щоб підвищити ймовірність ефективного результату. Іноді деякі способи не допомагають, тому потрібні аналоги в іншому виконанні. 

Правила вибору таблеток

Чи не основним фактором є вага собаки. Різні засоби мають різне дозування, яке розраховується виходячи з ваги тварини. Потрібно переконатися, що цей апарат відповідає вазі вихованця. Якщо виникнуть труднощі та питання, то завжди можна уточнити актуальну інформацію у співробітників інтернет-магазину Vitomax.

Деякі таблетки мають вікові обмеження, тому вік собаки також враховується. Тип паразитів визначається непросто. Іноді потрібний огляд ветеринара, після чого тільки він випише найефективніші таблетки. Бажано вибирати таблетки з мінімальним набором побічних ефектів або з такими, з якими собака може без проблем впоратися. Виробник, репутація та відгуки від покупців оцінюються індивідуально.

Next Post

Робота: потрібні швачки

Швейне виробництво, що здійснює пошиття трикотажного одягу, запрошує на роботу швачок.Телефон +380937335039 Оксана Леонідівна. Поділіться цим у соцмережах:
Робота