Синоптики обіцяють перепади температур

До кінця тижня синоптики обіцяють перепади температур. Вночі на заході 6-11 градусів морозу, у Карпатах – мінус 16, а вдень – плюс 2-7. Не обійдеться без снігопадів та дощу, вдень підніметься вітер.

У середу, 29 лютого, у Львівській області синоптики прогнозують хмарну з проясненням погоду, вночі опадів не буде, але вдень сніжитиме, місцями дощ. Весь день дошкулятиме сильний вітер, ввечері невеликий туман. Вночі позначка стовпчика термометра зафіксується на мінус 4-9, вдень – плюс 5. У четвер, 1 березня, на заході сонце не виходитиме з-за хмар, падатиме дощ. Вночі та вранці туман. Вночі від 2 градусів морозу до 3 теп­ла, вдень — плюс 2-7. У п’ятницю, 2 березня, на Львівщину знову повернуться снігопади, подекуди з дощем, дошкулятиме вітер. Вночі від 2 градусів морозу до 3 градусів тепла, вдень — плюс 1-6.

За матеріалами: ВЗ.

Залишити відповідь

Next Post

Залишать Україну на зимовому часі з листопада...

Кабінет міністрів України пропонує скасувати в Україні переведення стрілок годинника і встановити з 1 листопада 2012 року дію другого часового поясу. Відповідний урядовий законопроект №10125 офіційно зареєстрований у Верховній Раді у понеділок, 27 лютого. «У зв’язку з проведенням в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року, запропоновано перевести […]