Симоненко тікає з мітингу (відео)

sumonenkoЛідер Комуністичної партії України Петро Симоненко залишив першотравневий мітинг, втікаючи у супроводі кількох охоронців від двох опонентів комуністичної ідеології, які намагалися висловити неповагу «головному комуністові України».  Інформує Громадське.

На шляху до заздалегідь приготованого авто Симоненкові довелося подолати перешкоди: музейні загородження та круте бездоріжжя крутих київських схилів.

До втечі у Симоненка кинули пакетом з кефіром.

Кілька сотень прихильників комуністичної ідеології зібрались у Києві. Акцію посилено охороняли правоохоронці. Організатори також залучили групу молодих людей спортивної статури, які стежили за безпекою на мітингу та неохоче спілкувалися з журналістами.

Мітингувальники з комуністичною символікою протестували проти «влади олігархів», вигукували гасла на підтримку миру та висловлювались проти заброни комуністичної ідеології в Україні.

Довкола місця проведення мітингу зібрались опоненти проведення акції – представники націоналістичних організацій.

/ Андрій Баштовий

Громадське.


Залишити відповідь

Next Post

На Хрещатику виготовляли маки-символи пам’яті жертв війни (відео)

На Хрещатику виготовляли маки-символи пам’яті жертв війни. На Хрещатику у день солідарності трударів готувалися до Дня Перемоги. Усім пропонували виготовити маківку. Квітку, яку у світі вважають символом пам’яті жертв війни, пропонували подарувати 9 травня ветеранам. На Хрещатику був помічений один ветеран, який прийшов переконатися, що не вийшли комуністи. Інформує ТСН. […]