Свято Стрітення Господнього в окремому ремонтно-відновлюваному полку

СВЯТО СТРІТЕННЯ ГОСПОДНЬОГО В ОКРЕМОМУ РЕМОНТНО-ВІДНОВЛЮВАЛЬНОМУ ПОЛКУ ОПЕРАТИВНОГО КОМАНДУВАННЯ «ЗАХІД».

У свято Стрітення Господнього в окремому ремонтно-відновлюваному полку оперативного командування «Захід» відбувся молебень до Присвятої Богородиці, який відправив військовий капелан частини о. Михайло Сукмановський.

Під час богослужіння о. Михайло наголосив військовим ремонтникам: «День Господнього Стрітення завершує цикл Різдвяних свят. Цей празник своїм змістом тісно пов’язаний з Христовим Різдвом, бо як у Різдво, так і сьогодні Христос об’являє нам Свою божественність. І ми всі разом звеличуємо Христове божество та віддаємо шану Пречистій Діві Марії, як Богоматері».

Запаливши свічки і помолившись разом з присутніми, о. Михайло благословив присутніх святою водою. Також, він привітав всіх зі святом і побажав мирного неба та Божої благодаті.

У свято Стрітення Господнього, 15 лютого, Україна відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав (День воїна-афганця). Тому, на завершення богослужіння, військовослужбовці пом’янули хвилиною мовчання всіх Героїв, що загинули у збройних конфліктах 1979-1989 років.

Залишити відповідь

Next Post

Право на пенсію за вислугу років

На чисельні звернення громадян  Золочівський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області надає роз’яснення щодо права на пенсію за вислугу років. Зокрема, право на призначення пенсії за вислугу років мають працівники освіти, охорони здоров’я, та соціального забезпечення за наявності віку та спеціального стажу, визначеного […]