Свято сім’ї

15 травня 2011 року  о 15 годині в районному Народному домі відбулось свято, присвячене Міжнародному дню сім’ї. Організаторами свята виступили: сектор у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації, відділ культури та туризму райдержадміністрації, районний ЦСССДМ, молодіжна громадська організація “Молодіжний театр “Край”.

Серед присутніх у залі були і діти та мати-вихователька дитячого будинку сімейного типу та прийомна сім’я. На початку свята з вітальним словом виступив заступник голови райдержадміністрації Роман Петрович Сухецький. Нікого не залишив байдужим виступ дітей  дитячого ансамблю “Джерельце” під керівництвом Ольги Гудими. Танцювальний колектив   Народного дому (під керівництвом Ю. Сидоровича) порадував глядачів майстерно виконаними танцями.

Після концертної програми усі бажаючі мали змогу взяти участь у різноманітних конкурсах, які проводились учасниками Молодіжного театру “Край”. У конкурсах разом з дітьми брали участь батьки та дідусі. Учасники та переможці  нагороджувались призами. У залі панувала тепла та невимушена атмосфера.