Спільне свято шкільної та сільської громади у Підлипцях (відео)

Колядує вся земля! – такими словами розпочалося свято шкільної і сільської громади у Підлипецькій ЗОШ І-ІІ ст. Вітання «Христос рождається» завжди у теперішньому часі. Не родився, не народився, а рождається для нашого спасіння і навіть зради тих, що вважають Різдво казкою.
На сцені було передано всі етапи Різдвяного циклу – від Різдва до Стрітення. Дзвінкоголоса коляда «Бог предвічний» об’єднала церковний хор (під керівництвом Квасниці О.), педагогічний та учнівський (під керівництвом вчителя музики Боднар Г.Я.).  І знову зі сцени линули віншівки, щедрівки,було показано театралізоване дійство Свято Стрітення.
Метою свята було показати відродження звичаїв і традицій Галицького краю, такого багатого на пісні, легенди, перекази, запалити у дитячих серцях вогник тієї духовної поживи, без якої людська душа і спрагла, і голодна.
Із вітальним словом і подякою за організацію свята до присутніх звернувся місцевий парох – о.Сергій Гречковський та директор школи Пилипчук О.М., які побажали, щоб здоров’я, добробут, радість, Боже благословення панувало у всіх родинах.

Учасники свята мали змогу поласувати смачними пампушками, рогаликами, маківничками, які люб’язно приготували батьки, під керівництвом голови батьківського комітету Козяр Л.Р.
Спільна коляда об’єднала всіх учасників дійства в одну велику родину.

Залишити відповідь

Next Post

У річці втопився 20-річний юнак

18 лютого об 11:00 в с. Куткір Буського району в р. Ставчина працівники міліції виявили тіло 20-річного юнака. Прибувши на місце події, працівники рятувально-водолазної служби витягнули тіло з води. Працівники міліції встановили, що 15 грудня 2012 р. хлопчина вийшов з дому та не повернувся. Повідомляє головне управління ДСНС України у […]