Свято Писанки у Ясеновецькому НВК

pusanka25 квітня в Ясеновецькому НВК відбулося Свято Писанки. З допомогою учнів, вчителів та працівників школи було виготовлено велику двометрову писанку. Кожен учень школи долучився до прикрашання писанки. Після цього її поставили на подвір’ї школи.
Перед всіма присутніми виступив директор НВК Рак М.М. та священик о. Степан, який розповів про історію виникнення писанки. Директор НВК привів на свято дівчинку-писанку, яка була символом свята.
Учні 3 та 4 класів привітали всіх із Великодніми святами, а також водили гаївки та грали великодні ігри. Їх підготувала вчитель християнської етики Фірак О.І.
Вчитель музики Кравець Н.Б. навчила виводити гаївки учнів 5-9 класів. Свято пройшло цікаво і невимушено. На подвір’ї школи панувала атмосфера добра, щастя і піднесеного настрою.
Нехай великодня писанка разом із святами завітає у кожну школу, у кожну оселю і дарує всім щастя, радість і добро. Христос воскрес!


Залишити відповідь

Next Post

Екскурсія у село Сасів

25-26 квітня класний керівник учнів 7 класу Золочівського НВК «Школа радості» Гарматюк Михайло Омельянович організував навчально – пізнавальну екскурсію для своїх вихованців у с. Сасів. Вивчали історію рідного краю, естетично виховувалися, краще вивчили себе, свої можливості . Уроки просто неба згуртували учнів, сонячна погода додала натхнення до навчання.