Свято приурочене Дню Матері у реабілітаційно-катехитичному центрі

У другу неділю травня ми відзначаємо День Матері. В цей день у реабілітаційно – катехитичному центрі, що при храмі Бл. Миколая Чарнецького діти з благодійного фонду «Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами» під керівництвом Анни Богачевської підготували свято приурочене Дню Матері.
Розпочали свято працівники районної бібліотеки для дітей, розповіли дітям та усім присутнім про походження святкування Дня Матері та завітали із тематичною книжковою виставкою “Мати – символ добра на землі”.


Діти співали, танцювали, читали вірші. У матусь та бабусь на очі наверталися сльози від зворушливих слів та пісень, з‘являлася щира усмішка від жартів. Вони вкотре переконалися, що їхні дітки найкращі, найталановитіші і щиро люблять Бога, свою родину та неньку Україну. Було весело, затишно, по-сімейному.
Отець Тарас Жуковський привітав та подякував усім, хто долучився до організації цього дійства.
Усі присутні діти отримали подарунки, які для них приготувала родина о.Михайла Мищука з Америки.
Віримо, що таких зустрічей буде ще багато, бо вони згуртовують усіх в одну велику родину.

О. Сукмановська

Залишити відповідь

Next Post

Про субсидії та заборгованість з оплати послуг

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 300 при призначенні субсидії на наступний термін враховуватиметься наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати послуг. Інформацію про суму такої заборгованості підприємства – надавачі послуг зазначають у квитанціях про оплату послуг. За наявності заборгованості субсидія на наступний […]