Свято Морозива (відео)

morozuvo30 червня ТМ «Рудь» запросила мешканців та гостей Золочева на Свято Морозива №1. Організатор дійства порадував дітлахів та дорослих безліччю розваг та атракціонів.
Свій шанс поласувати смачним морозивом «Рудь» та весело провести час використало чимало охочих. Діти та дорослі збирали обгортки та на святі обмінювали їх на спеціальну валюту — рудики. Адже кожен з них чим більше рудиків назбирав, тим більше отримав позитивних емоцій від атракціонів, сувенірів та розваг.
Слід відмітити, що компанія «Рудь» — лідер серед українських виробників морозива. «Морозиво № 1» — це не лише рекламний слоган, а й мета існування компанії. Саме тому продукція підприємства не лише задовольняє потреби, а й перевищує сподівання споживачів. Навіть найвибагливіші з них можуть знайти для себе свій смак в асортименті продукції.

Залишити відповідь

Next Post

Оновлений розрахунок збору за спеціальне використання лісових ресурсів

Золочівська ОДПІ повідомляє, що наказом Міністерства фінансів України від 21.12.2012 N 1404, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 22.01.2013 за N 172/22704, затверджено нову форму податкового розрахунку збору за спеціальне використання лісових ресурсів. Лісокористувачі складають розрахунок наростаючим підсумком з початку року, тому подання податкового розрахунку за новою формою слід здійснювати за […]