«Свято Героїв»

svjato geroiv18 травня 2014 року на стадіоні «Сокіл» м. Золочева з ініціативи управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації проведено районне «Свято Героїв», присвячене національно-визвольним змаганням українського народу в роки II світової війни та дню пам’яті жертв політичних репресій.

Розпочалося свято о 10 год. ранку. Після шикування чот начальник управління з питань освіти, молоді та спорту Золочівської райдержадміністрації Іван Божаківський оголосив свято відкритим. Під маршову музику оркестру військової частини 3007 похідні чоти пройшли повз трибуну з віддаванням військового вітання та з піснею.

Атмосфера радості та дух патріотизму наповнював присутніх. До свята організаторами було підготовлено цікавий конкурс «Стіннівок».Переможцями свята визначено чоту Куровицької ЗОШ І-ІІІ ст. У конкурсі стіннівок перемогла Вороняцька ЗОШ І-ІІІ ст. Переможці нагороджені грамотами управління з питань освіти, молоді та спорту Золочівської РДА та цінними подарунками.

Участь у заходах взяли: 24 чоти ЗОШ I-III ст. (480 учнів), педагогічні працівники, гості, представники влади. У святі взяли участь та вітали присутніх голова Золочівської РДА Іван Стецюк, голова Золочівської районної ради Володимир Недзельський, голова Золочівського станичного братства ОУН-УПА ім. Шугая Ярослав Безпалько, член Золочівської РО Народного Руху України Володимир Зубар, начальник управління з питань освіти, молоді та спорту Золочівської райдержадміністрації Іван Божаківський, директор Куровицької ЗОШ І-ІІІ ст. Олександра Долинюк.

Джерело: Освітній портал Львівщини

Фото: Ігор Ковальський


Залишити відповідь

Next Post

Золочівський район став синьо-жовтим (відео)

19 травня напис Золочівський район став синьо-жовтим. Активісти Всеукраїнського об’єднання “Свобода” долучилися до акції, що символізує єдність України та пофарбували напис при в’їзді у Золочівський район синьо-жовтим фарбами. Патріотичних барв Золочівському району надавали цілу годину. Як це було дивіться у відео: Поділіться цим у соцмережах: