«Свято Героїв» у Золочівському районі

Особливістю світогляду справжнього українця є його патріотичне почуття. Активна праця для свого народу, його добробуту і культури, шаноблива пам’ять його героїв, – виховує справжнього громадянина-патріота.
З тією ж метою відділом освіти Золочівської РДА щорічно проводиться громадсько-патріотичне свято – «Свято Героїв». Цього року свято вшанування честі українських борців за волю України відбулося 22 травня у спортивно-оздоровчому таборі «Сокіл». Участь у заходах взяли: 24 чоти  ЗОШ I-III ст. (480 учнів), 17 роїв ЗОШ I-II ст. (102 учні), 200 педагогічних працівників та 25 запрошених гостей. Вітали присутніх голова Золочівської районної державної адміністрації Володимир Недзельський, голова Золочівської районної ради Олег Банах, голова Золочівського станичного братства ОУН-УПА ім. Шугая Ярослав Безпалько, головні спеціалісти департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Юрій Савчин та Людмила Сівокозова, учасник АТО, заступник командира батальйону по роботі з особовим складом
Окремого ремонтно-відновлювального полку м. Золочів майор Віталій Мітусов. Гостями свята були учнівська делегація з міста побратима Шьонінген.

Розпочалось свято з традицій української військової стройової муштри. Вишикувані чоти привітав командир і з запаленими серцями вони виконали Гімн України. Високо над головами юних патріотів майорів піднесений український прапор.
Після шикування чот начальник відділу освіти Золочівської РДА Бартошик В.З. оголосив свято відкритим. Піснею та військовим вітанням радо зустрічали сивочолих ветеранів та гостей свята похідні, повз трибуну, чоти.
Окрім цього діти мали змогу взяти участь у спортивній естафеті, змаганнях з стрільби , конкурсі-виставці стіннівок та приготування “козацького обіду”.
Номінація «змагання на смузі перешкод»:
1 місце – Золочівський НВК «Школа радості»
2 місце – Підлипецька ЗОШ І-ІІ ступенів
3 місце – Ясеновецький НВК.
Номінація «проходження чот строєм та із піснею»:
1 місце – Вороняцька ЗОШ І-ІІІ ступенів
2 місце – Білокамінський НВК
3 місце – Ремезівцівський НВК.
Номінація «приготування “козацького обіду»:
серед ЗОШ І-ІІІ ступенів:
1 місце – Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів
2 місце – Ремезівцівський НВК
3 місце – Золочівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.
серед ЗОШ І-ІІ ступенів:
1 місце – Верхобузька ЗОШ І-ІІ ступенів
2 місце – Гончарівська ЗОШ І-ІІ ступенів
3 місце – Ясеновецький НВК.
Номінація «конкурс стіннівок»:
серед ЗОШ І-ІІІ ступенів:
1 місце – Плугівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
2 місце – Золочівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3
3 місце – Словітський НВК.
серед ЗОШ І-ІІ ступенів:
1 місце – Ясеновецький НВК
2 місце – Золочівський НВК «Школа радості»
3 місце – Підлипецька ЗОШ І-ІІ ступенів
На завершення було підведено підсумки. Переможцями визначено чоту Вороняцької ЗОШ I-III ст. та рій Золочівського НВК «Школа радості». Переможці та учасники конкурсів нагороджені грамотами відділу освіти та цінними подарунками.
Юнаки та дівчата гордо й завзято взяли участь у Святі Героїв. Це був своєрідний виклик минулого-нашому майбутньому! І наші юні патріоти з гордістю,чесно й достойно цей виклик прийняли та зуміли відстояти.
Бо наша сила в сповідуванні наших вічних українських цінностей та в належному вшануванні її національних героїв!

Відділ освіти Золочівської РДА

Залишити відповідь