СВЯТКУВАННЯ ВСЕСВIТНЬОГО ДНЯ ДОВКIЛЛЯ В ДНЗ № 7 «ВЕСЕЛКА»

Працьовиті дошкільнята

Щоденно в нашому дошкільному навчальному закладі № 7 « Веселка» ми виховуємо у наших дошкільнят повагу та шанобливе ставлення до навколишнього середовища.
Весна – прекрасна пора року, що дарує нам чудову нагоду долучити дітей до праці у природі, розширити їх природничі знання, навчити бачити красу навколишнього світу, любити та берегти його.
Навесні природа стрімко відроджується після тривалого зимового сну. Споглядання динамічних змін у природі сприяє розвитку у дітей таких важливих якостей, як спостережливість, кмітливість, допитливість.
Весняні місяці – оптимальний час для посадки рослин. Ця робота зазвичай викликає неабиякий інтерес у дітей.


Вихователі нашого дошкільного закладу здійснюють з дошкільниками багато цікавої та корисної роботи на ділянці дитячого садка, що є джерелом позитивних емоцій у дітей, сприяє їх інтелектуальному, духовному та фізичному розвитку.
Кожна група у нас має свій город, тому вихователі обов’язково долучають до праці своїх вихованців. Під час посадки рослин на городі або у квітнику, а відтак догляду за ними у дітей формуємо систему знань про рослинний світ, вчимо встановлювати зв’язки між окремими явищами, зокрема, між умовами зростання та інтенсивністю розвитку рослин. Дошкільники на практиці засвоюють знання про залежність стану всього живого від задоволення його потреб, дізнаються про роль людини у природі. Зрозумівши ці зв’язки, діти більш свідомо ставитимуться до природи.
24 квітня 2015 року у ДНЗ № 7 « Веселка» відбулася колективна праця на городі дітей і вихователів.

Оксана Савчук


Залишити відповідь

Next Post

Карітас-Золочів передав допомогу сім'ям бійців-учасників АТО

Координатор проектів Карітас-Золочів УГКЦ, Марта Польова передала допомогу сім’ям бійців-учасників АТО з Золочівського району, яка надійшла від Центру допомоги сім’ям учасникам АТО м.Львова та від Львівської обласної ради. Зокрема, допомога була передана Бахур Оксані, Заброцькому Владиславу, Назаревич Ігору, Сиротинському Андрію та Яремківу Андрію. Висловлюємо щиру подяку Центру допомоги сім’ям АТО […]