Святкування «Дня матері» на парафії Бл. Миколая Чарнецького у м. Золочів

Це велика приємність, що ми маємо в Україні таке свято. День матері – це свято любові, поваги, пошани – це те, що формує кожну сім’ю та родину.

Вчора, на  парафії Бл. Миколая Чарнецького м. Золочів (дерев’яна церква) відбулося святкування Дня Матері. Традиційно відбувся концерт у виконанні парафіяльного дитячого хору, під керівництвом регента Венгер Лілії Владиславівни.  Діти вітали своїх матерів віршами, піснями. А також, так як кожен рік, усім жінкам при виході з церкви дарували квіти.

Всі  матері були дуже  зворушені  щирими, добрими словами. Троянди, які дарували діти,  дуже органічно доповнили ту ніжність в очах матерів, яка в цей День сяяла великою силою.

Вітаємо Вас, наймиліші наші матусі!

Парафіяни

 

Залишити відповідь

Next Post

Лауреатами обласного конкурсу "І слово, і пісня матусю тобі" стали діти із Золочева

Ось і відбувся довгоочікуваний  обласний фестиваль-конкурс “І слово, і пісня матусю тобі”, який 20 березня 2012 року проходив у Золочеві. Переможці районного конкурсу мали можливість представити Золочівщину 29 квітня 2012 року  на обласному конкурсі,  у Львівському Центрі дітей та юнацтва Галичини. Серед 293 учасників зі всієї Львівщини, переможцями-лауреатами стали 108 […]