Вознесіння Господнє

Свято Вознесіння Ісуса Христа, також відоме як, Вознесіння, святкують християни. Це святкування тілесного вознесіння Ісуса на небеса. Це один із вселенських празників Християнської Церкви, на рівні зі святами Страстей Христових, у період від Пасхи до П’ятдесятниці.

Святкування цього свята має велике давнину. Євсевій, має натяки на святкування в 4-му столітті.На початку 5-го століття, Блаженний Августин каже, що це свято апостольського походження, і він говорить що Церква святкувала Вознесіння задовго до нього. Часті згадки про нього є в працях св. Івана Золотоустого, св. Григорія Ниського. В паломниця Егерія говорить про вечірню цього свята. Можливо, до 5 століття подія, про яку говорилося в Євангеліях, була відзначена разом із святом Великодня або П’ятидесятниці.

Напередодні Вознесіння віряни йдуть до церкви для сповіді і причастя, а у четвер у храмах відбувається урочисте богослужіння з нагоди Вознесіння Господнього. Вважається, що у Вознесіння Господь ходить серед людей та чує їхні прохання, тому варто молитися і просити здоров’я своїм близьким та рідним.

Великим гріхом вважається працювати в цей день, треба присвятити його спілкуванню з рідними та близькими, молитися про їх здоров’я.

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Леськіва Олега Васильовича

Дорогого чоловіка, люблячого тата, дідуся, свата Леськіва Олега Васильовича вітають із Днем народження дружина Леся, дочка Люба, син Роман з дружиною Олесею, онучка Яночка, сваха Галина та вся велика родина! Бажаєм щастя і достатку, Ясного неба і тепла, В житті Вам згоди й порядку, Щоб доля світлою була. В роботі […]