Світлої пам’яті Ярослава Вітрового

Трагічно загинув Вітровий Ярослав Ярославович – колишній учень Шпиколоського НВК.

Немає слів, щоб висловити співчуття з приводу трагічної смерті молодої людини, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани. Пішов із життя хлопець, який вирізнявся стійкістю характеру, принциповістю, силою духу та наполегливістю. Він був людиною мудрою та розважливою, ніколи не забував про проблеми тих, хто поруч.
Колектив Шпиколоського НВК висловлює співчуття батькам – Ярославу і Тетяні Вітровим. Сьогодні, у цей важкий для Вас час, усі працівники низько схиляють голови у скорботі. Сумуємо та підтримуємо рідних у важку годину. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої для Вас людини, а наші молитви та щирі співчуття полегшать родинне горе. Світлий, добрий спомин про Ярослава завжди житиме в серцях усіх, хто його знав, любив та поважав. Вічна пам’ять!

Шпиколоський НВК

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Залишити відповідь

Next Post

На Львівщині відкрили сонячну електростанцію

У межах ХVIII Міжнародного економічного форуму відбулось відкриття енергоострову. Група компаній у продовж 2017 – 18 років реалізували інвестиційні проекти в сфері альтернативної енергетики, створивши потужний комплекс сонячних електростанцій на території Яворівського району. Про це повідомляють у прес-службі Львівської ОДА. Сумарна потужність сонячних електростанцій становить близько 100 мВт. Сьогодні, 1 […]