Світлої пам’яті Смолія Михайла Степановича

Болем і глибокою скорботою пронизала серця сумна звістка про те, що 1 грудня 2016 року виснажлива хвороба забрала світлу, енергійну непересічну людину – Смолія Михайла Степановича – методиста факультету іноземних мов Львівського університету ім. Івана Франка. Протягом багатьох років Михайло Степанович вчителював у Золочівській загальноосвітній школі І-ІІІст.№1 ім. С. Тудора.
Невблаганна, безжалісна рука смерті навічно вирвала із наших лав мудру, працьовиту, глибокої духовності, щирої душі Людину, першокласного професіонала та знавця своєї справи, справжнього оптиміста, що не зупинявся на досягнутому. Короткими, але яскравими, сповненими сумлінною працею, енергійною діяльністю були його літа.
Згасла життєва свічка активного члена Товариства “Золочів-Шьонінген: партнери”, хорошого сім’янина. Раптово осиротіли всі: сім’я, друзі, співробітники, громада… Михайло Степанович був дбайливим чоловіком і батьком, докладав багато зусиль, щоб забезпечити майбутнє своєї сім’ї… Проте підступна смерть не дала здійснити всіх планів.
Він любив життя, проте воно обірвалось на злеті, назавжди залишивши незабутній слід у наших серцях. Це велика втрата для нас усіх. Хай в серцях і душах людей буде добра і вічна йому пам’ять.
Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.
Педагогічний колектив ЗОШ №1

Залишити відповідь

Next Post

На Золочівщині судитимуть чоловіка, який побив колишню дружину

Правоохоронці попереджають – більшість жінок-жертв фізичного насильства тривалий час дозволяли кривдити себе на рівні образ, що в подальшому майже завжди закінчувалось фізичним насильством. “У Золочівський відділ поліції 26 листопада за допомогою звернулася 45-річна жителька одного з сіл району, котра розповіла що її побив колишній чоловік. Під час досудового розслідування було […]