Світлої пам’яті Жмурко Наталі Володимирівни

Світла пам’ять…
Світла пам’ять…

Колектив Золочівського фахового коледжу Львівського НАУ в глибокій жалобі з приводу непоправної втрати – передчасної смерті нашої колеги Наталі Володимирівни Жмурко. Серце молодої жінки перестало битися на 45 році через важку невиліковну хворобу.
Повідомлення про смерть Наталі Володимирівни глибоким болем обізвалось у серцях тих, хто її знав, з ким дружила та хто працював разом з нею.
З 2001 по 2020-й рік Наталя Володимирівна працювала у коледжі викладачем іноземної мови, з 2011 року займала посаду завідувачки заочного відділення.
У нашій пам’яті Наталя Володимирівна Жмурко назавжди залишиться доброю, толерантною людиною, завжди елегантною жінкою, доброзичливою колегою, професіоналом своєї справи. Чуйна, уважна і позитивна, принципова – вона завжди випромінювала енергію та світло. Вона була щасливою матір’ю і дружиною, жила мріями про майбутнє двох своїх синочків.
Передчасна смерть Наталі Володимирівни – це непоправне горе для її рідних, близьких, друзів, колег.
Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині померлої. Віримо, що Всемилостивий Господь прийме її світлу та щиру душу в Царство Небесне. Вічна світла пам’ять нашій колезі.

Next Post

Світлої пам’яті Карпо Адама Рудольфовича

З сумом повідомляємо, що відійшов у вічність лікар Карпо Адам Рудольфович. Колеги роботі із Золочівської ЦРЛ, ГО “Золочів.нет” висловлюють щирі співчуття рідним та близьким. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, проте світлі спогади про людину, яка чесно і гідно прожила своє життя, залишивши по собі плоди своїх добрих […]