Світлої пам’яті Зеновія Шептицького

Зеновій Шептицький
Зеновій Шептицький

Сумна Звістка сколихнула Золочівщину, Львівщину відійшов у вічність депутат Львівської обласної ради Зеновій Шептицький.

Раптова звістка про смерть Зеновія Стаховича вразила серця всіх, хто його знав. Пішла з життя людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця. Він жив, радів світу, людям, що оточували його. Важко повірити, що ніколи ми вже не почуємо його мудрого слова, не побачимо щирої його посмішки. Але ніколи не згаснуть у наших серцях любов, вдячність і велика шана. У скорботі низько схиляємо голову, молимося за упокій душі Зеновія Шептицького.

Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил рідним перенести біль втрати, а душу покійного прийняти в Царство Небесне.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким. Світла пам’ять…

Панахида відбудеться 21 травня о 20 год. у квартирі по вул. М. Шашкевича у м. Золочів.

Ще зовсім недавно Зеновій Стахович давав інтерв’ю “Золочів.нет”, на жаль воно стало останнім…

Останнє інтерв’ю із Зеновієм Шептицьким від 9 квітня 2020 року:

Next Post

Вітання для Мар'яни Бандури

Святкує 20-річний ювілей Мар’яна Бандура. Дорогу донечку, сестру, внучку, племінницю вітають мама Марія, тато Роман, сестра Оксана, бабуся Надія і вся велика родина. Хай кожен день ясніє небом чистим, Світанки сяють,скупані в росі, У серці радість розквіта іскриста, І мрії хай збуваються усі. Хай молодість Твоя ще довго квітне, Усмішка […]