Світлої пам’яті Володимира Михаліцького

1 червня на 40 році життя відійшов у вічність Володимир Михаліцький. Глибоким сумом і болем у серці увірвалася звістка про передчасну смерть нашого дорогого друга та однокласника.

Володимир завжди був усміхненим, чуйним і мав велике та добре серце. Його рання смерть залишить велику порожнечу у наших серцях. Він був людиною, яка завжди трудилася, дбала про своїх рідних і близьких, завжди готовий допомогти.
Його світла пам’ять назавжди залишиться в наших серцях. Ми ніколи не забудемо його доброти, щирості та відданості. Володимир завжди буде в наших серцях і пам’яті.

З глибоким сумом і щирими словами підтримки висловлюємо співчуття рідним і близьким Володимира Михаліцького. Втрата такої світлої людини – це невимовний біль для всіх нас. Нехай Господь дарує вам сили пережити цю важку втрату. Вічна пам’ять нашому дорогому другу і однокласнику. Нехай спочиває з миром.

Світла пам’ять…

Next Post

Новини за тиждень (відео)

Слава Україні! У програмі “Новини за тиждень” Ви дізнаєтеся про таке:– На фронті загинув воїн із Золочівського району Роман Сорока– Свято останнього дзвоника– Відкрили меморіальні дошки в пам’ять про Гайкового Романа та Черкалюка Володимира– Міжнародний день захисту дітей у Буську: радість і веселощі для малечі– Скільки залишилося жити ховраху крапчастому […]
Новини