Світлої пам’яті Серби Сергія Богдановича

Світла пам’ять
Світла пам’ять

Педагогічний колектив Підлипецької ЗОШ І-ІІ ст. висловлює глибокі співчуття родині та близьким з приводу смерті вчителя Серби Сергія Богдановича.

Відійшла у Вічність добра і щира людина. Світлий, добрий спомин про Сергія Богдановича назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч із ним, кого він навчав.
Молодим, енергійним прийшов він у Підлипецьку ЗОШ І-ІІ ст. Сьогодні ми згадуємо його як мудрого вчителя, який відкривав дітям невичерпну силу знань; класного керівника, який вчив розпізнавати добро і зло, радив бути співчутливим.

За роки своєї плідної діяльності Сергій Богданович виховав не одне покоління учнів, розв’язував тисячі життєвих задач і рівнянь. Та раптом списався у руках учителя той шматочок шкільної крейди, без якого себе не уявляв, обірвалася ниточка життя…

Болісно чути цю новину! Ще однією доброю Людиною у нашому колективі стало менше. Хай Бог простить Йому усі прогрішення! Віруємо, що Його, як ревного християнина, неодмінно чекає життя вічне у Царстві Божому!

Людина живе доти, поки її пам’ятають. Світла пам’ять про Сергія Богдановича вічно житиме у наших серцях!
Колектив Підлипецької ЗОШ І-ІІ ст.

Next Post

Здається в оренду приміщення

Здається в оренду приміщення під магазин 72 кв. м (колишній магазин “Від мами до мами”). Тел.: 0977023521, 0679065284. Поділіться цим у соцмережах: