Світлої пам’яті Саміди Володимира Михайловича

06 березня 2020 року відійшов у вічність полковник у відставці — лікар Саміда Володимир Михайлович 10.02.1953 р. н.

Був хорошим чоловіком, батьком, дідусем, дбайливим дядьком, другом, спеціалістом своєї справи. Свій життєвий шлях присвятив військові і цивільні медицині. Був командиром військового шпиталю 3080 в місті Золочеві, а дальше свій трудовий шлях продовжував у Тернопільській університетські лікарні на посаді начальника приймально-діагностичного відділення.

Найщиріші свої співчуття висловлюємо з приводу непоправної втрати рідним та близьким. Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил рідним перенести біль втрати, а душу покійного прийняти в Царство Небесне.

Прощальна панахида відбудеться в суботу 07.03.2020 року о 18:00 в домі печалі, що знаходиться по вул. Микулинецькі в м. Тернополі.
Похорон відбудеться в неділю о 10:00 в будинку печалі, а о 12:30 в місті Золочів у церкві Блаженного Миколая Чарнецького (Дерев’яній церкві).

Світла пам’ять…

Next Post

Винайму в оренду приміщення

Винайму в оренду на тривалий період часу приміщення площею не менше 50 кв.м. за адекватною ціною. Бажано в центрі міста. Звертатись за номером тел.: 0973286620. Поділіться цим у соцмережах: