Світлої пам’яті Романа Мерещака

Роман Мерещак
Світла пам’ять…

З сумом повідомляємо, що у ДТП загинув громадський діяч, президент тенісного клубу “Олімп” Роман Мерещак. Трагедія сталася 23 жовтня на Зборівщині.

Роман Мерещак понад тридцять років розвивав великий теніс на Золочівщині. Виховав цілу плеяду тенісистів, роками добивався спорудження сучасного тенісного корту у Золочеві, чиновники його “не чули”. Не судилося … Не стало доброго чоловіка, тата, дідуся, тренера, прекрасної людини…. Маємо надію, що його справу буде продовжено.

Не вистачає слів, щоб передати смуток, який чорним крилом торкнувся сім’ї, залишивши сльози та смуток. Облилося серце кров’ю кожного – свого й чужого, кого не обминула лиха звістка.

Спільнота тенісистів, ГО “Золочів.нет”, ГО “Шанувальників боксу Золочівщини” висловлюють найщиріші свої співчуття з приводу непоправної втрати рідним та близьким. Золочівська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 висловлює щирі співчуття вчителю математики Мерещак Ганні Іванівні з приводу трагічної смерті її чоловіка Романа Григоровича Мерещака. Роман Григорович назавжди залишиться в нашій пам’яті енергійним, добрим та щирим.

Панахида відбудеться 25 жовтня о 19 год, по вул. Січових Стрільців. Похорон 26 жовтня, о 13 год.

Світла пам’ять...

Next Post

Гелікоптер доставив із Золочівського району пацієнта в лікарню міста Львова (відео)

Патрульні перекривали рух дорогою аби поліцейський гвинтокрил зміг забрати важкохворого. Як інформує Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги міста Львова, з Буська (Золочівський район) 51-річного чоловіка з черепно-мозковою травмою доставили до лікарні. Зараз він проходить лікування в Центрі нейрохірургії та неврології. На гадаємо, що з 1 жовтня відновили проєкт аеромедичної евакуації […]