Світлої пам’яті Наталії Щур

некролог

З глибоким сумом ГО “ВЕТЕРАНІВ І ПЕНСІОНЕРІВ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ У ЗОЛОЧІВСЬКОМУ РАЙОНІ” висловлює щирі співчуття колезі по службі Щуру Богдану Володимировичу з приводу тяжкої втрати – смерті його дружини, Наталії Щур.

Її відхід залишив невимовний біль у серцях рідних, друзів і всіх, хто знав її. Наталія була людиною великої душі, завжди готовою допомогти, підтримати і поділитися теплом свого серця. Її доброта, мудрість та любов залишаться у нашій пам’яті назавжди.

Нехай Господь дарує вам сили пережити цей важкий час. Вічна пам’ять Наталії, і нехай її душа знайде спокій у Царстві Небесному. Щирі співчуття вам і вашій родині.

Next Post

СБУ викрила колаборантку з Куп'янська, яка після деокупації міста влаштувалася шкільним вчителем у Києві

Служба безпеки викрила ще одну колаборантку, яка співпрацювала з рф у період окупації Куп’янська на Харківщині. Після звільнення міста вона переїхала в Київ, де переховувалася під виглядом переселенки та вчителя в місцевій школі, про це повідомляє кореспондент “Золочів.нет” з посиланням на СБУ. “За даними контррозвідки СБУ, до початку повномасштабного вторгнення […]