Світлої пам’яті Належитого Зіновія Михайловича

Належитий Зіновій Михайлович

З сумом повідомляємо, що 18 березня відійшов у вічність Належитий Зіновій Михайлович.

Немає слів, щоб висловити співчуття з приводу неочікуваної смерті людини, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани. Пішов з життя вчитель, який своїми діями та вчинками, своїм розумом виховав не одне покоління учнів. Вміло вчив їх мудрості та відповідальності.

Зіновій Михайлович був людиною мудрою, врівноваженою, чуйною, доброю.
Хтось із великих сказав: «Коли помирає людина, світ стає біднішим, бо втрачає те, чим вона жила, яка сприймала все, що її оточувало, якою багатою і щедрою була її душа, сутність». Так сьогодні збіднів світ учнів 7 класу Білокамінського ЗЗСО. Боляче, невимовно боляче говорити і писати ці слова про Зіновія Михайловича — особистість справді неординарну, яскраву, невтомного і самовідданого вчителя, хорошого класного керівника.

Із болем у серці, батьки та учні 7 класу висловлюють щирі співчуття з приводу передчасної смерті вчителя, класного керівника Належитого Зіновія Михайловича, розділяємо скорботу і біль рідних.

Вічна і світла пам’ять.

Next Post

Військовослужбовці 103 бригади тероборони продовжують допомагати цивільним громадянам на прифронтових територіях

Військовослужбовці 103 бригади тероборони спільно з офіцерами Цивільно-військового співробітництва продовжують допомагати цивільним громадянам на прифронтових територіях. Про це повідомляє кореспондент “Золочів.нет” з посиланням на 103  окрему бригаду Сил територіальної оборони Збройних сил України. “Окрім виконання бойових завдань із захисту країни від окупантів, захисники допомагають місцевим мешканцям, які змушені були нещодавно […]
Золочів.нет