Світлої пам’яті Людмили Михайлівни Яблонської

Слово на спомин

Вічна світла пам’ять
Вічна світла пам’ять

Колектив Золочівського Центру дитячої та юнацької творчості в глибокій жалобі з приводу непоправної втрати – передчасної смерті нашої колеги, заступника директора Людмили Михайлівни Яблонської.

Серце Людмили Михайлівни перестало битися на 54 році. Повідомлення про смерть глибоким болем обізвалось у серцях тих, хто її знав, з ким дружила та хто працював разом з нею.

У 1990 році Людмила Михайлівна розпочала свою діяльність у Золочівському Будинку піонерів на посаді методиста. Сфері позашкільної освіти Вона присвятила 30 років свого життя. За роки роботи Людмилу Михайлівну не раз відзначали за сумлінну працю і високий професіоналізм.

У нашій пам’яті Людмила Михайлівна назавжди залишиться сильною і вольовою жінкою, щирою і доброзичливою колегою, професіоналом своєї справи. Активна, позитивна, принципова – вона виявляла живущу енергію та світло.

Передчасна смерть Людмили Михайлівни – це непоправне горе для її рідних, близьких, друзів, колег.
Глибоко сумуємо з приводу цієї болючої втрати та висловлюємо щирі співчуття родині померлої. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи!

Вона була хорошою дружиною, добросердною матір’ю, щасливою людиною, жила мріями про майбутнє внуків.
Віримо, що Всемилостивий Господь прийме її світлу та щиру душу в Царство Небесне.
Вічна світла пам’ять нашій колезі.

Next Post

Про автоматичний перерахунок пенсій з 1 квітня працюючим пенсіонерам

Відповідно до частини четвертої статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” у разі якщо застрахована особа після призначення пенсії продовжувала працювати, перерахунок пенсії проводиться з урахуванням не менше 24 місяців страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії незалежно від перерв у роботі. За бажанням пенсіонера перерахунок пенсії проводиться […]