Світлої пам’яті Кузняр Теодозії Ярославівни

15 листопада 2021 року відійшла у вічність Кузняр Теодозія Ярославівна – турботлива і любляча матуся, бабця, добра подруга, колега. Важко усвідомити, що пішла назавжди, що зупинилося серце мудрої і щирої жінки, високодуховної християнки, яку наділив Господь любов‘ю до життя, до людей, умінням дарувати добро усім, хто потребував допомоги, розради, поради, підтримки.
Народилася Теодозія Ярославівна 21 лютого 1947 року в м. Золочеві. Нелегкі випробування випали на її долю: післявоєнне дитинство, втрата рідних і дорогих для неї людей, першої дитинки синочка – Василька. Та ніщо не зламало її духу, її любові до життя, вміння налаштовувати себе та всіх поруч себе на позитив, додавати снаги та бадьорості.
Працюючи вихователькою в Золочівському дитячому садочку N1, віддавала своє серце, свої знання, турботу і любов маленьким вихованцям, була товариською і зичливою у відношенні до колег.
Вона була Берегинею свого роду – найбільшою радістю для неї були її діти, внуки, сім’я, родина.
Глибоким сумом відізвалася звістка про смерть Дозі Ярославівни в серцях її колег по роботі. Висловлюємо щирі співчуття родині покійної, розділяємо таку болючу і непоправну втрату.
Нехай там в оселях Господніх, де спочиває тепер її душа, молиться вона за здоров’я своєї сім’ї, за нас, за Україну. А ми у цей тривожний час молімось разом з нею, щоб Господь зіслав на нашу землю мир і спокій.
Світла і вічна пам’ять тобі, наша дорога посестро.
Панахида сьогодні о 19.00.
Похорон 17 листопада о 12.00.

Next Post

Здається в оренду 2-кімнатна квартира у Львові

Здається в оренду 2-кімнатна квартира в м. Львові, район Сихів, біля Шувару. Недорого. Тел. 0680739828, 0963202612. Поділіться цим у соцмережах: